هم‌آموزی یک رویداد تجربه محور است که در آن جایگاه معلم تعریف نشده است و فقط تعدادی در نقش راهبر هدایت کلاس را به عهده دارند.در این دوره که چهارشنبه، ۴ تیر در سالن دانشکده شیمی دانشگاه شریف جنب سالن جابربن‌حیان برگزار می‌شود؛ میزبان مهمانان ویژه‌ای خواهیم بود.

در بخشی از این کارگاه ۴ ساعته رقابت نطق آسانسوری برگزار خواهد شد. مدعیان شرکت در سومین مسابقه سخنرانی سخن‌سواران می‌توانند با مطالعه مقاله “نطق آسانسوری” موجود در وبلاگ مسابقه در این پیش‌مسابقه مهارت‌های سخنوری خود را به چالش بگذارند.

برای شرکت در این رقابت می‌بایست در مدت ۶۰ ثانیه نسبت به معرفی رویداد سخن‌سواران به حامیان مورد نظر احتمالی مسابقه اقدام نمایید.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد رایگان می‌بایست از اینجا  ثبت‌نام نمایند.

اما هم‌آموزی سخنرانی در کنار تعاریفی که از هم‌آموزی بیان شد اهداف دیگری را نیز دنبال می‌کند . 

  • قرار است تک تک افراد کلاس آموخته‌های خود در باب سخنرانی را با دیگران به اشتراک بگذارند و حتی آن ها را راستی‌آزمایی کنند. چه بسا نظریه‌های علمی مرتبط از درجه اعتبار ساقط شده باشد.
  • فضایی را تصور کنید که یکی از راهبردهای اصلی کلاس آشنا شدن با حداقل یک نفر در کارگاه است، پس حتما کارت ویزیت خود را همراه داشته باشید شاید همکار، سرمایه‌گذار، مشتری یا دوست تاثیرگذار در آینده خود را یافتید.
  • هدایت این دوره توسط سید امیر تقی آبادی بنیانگذار، حسین کلهر مجری و مجتبی شکوری برنده مسابقه سخنرانی سخن‌سواران شریف انجام خواهد شد. هر سه امیدوارند برنده دور بعدی مسابقه یک نفر از این هم آموزی باشد.
  • پیشنهاد می‌شود حداقل یک موضوع جدید و جذاب برای ارائه در بازه زمانی ۳ دقیقه آماده داشته باشید و از نظریات، انتقادات و پیشنهادات دوستان خود در سالن خوشنود باشید.

One comment on “رقابت نطق آسانسوری – هم‌آموزی سخنرانی | ۴ تیر ۹۳

  • سلام. راستش نمیدونم که کجا باید رزرو ثبت نامم رو قطعی کنم. من تو این برنامه شرکت میکنم.

    ممنون

Comments are closed.