کیوآرکد نسخه جدیدتر بارکد است. بارکد اطلاعاتی شامل قیمت محصول، کشور محل ساخت و اطلاعاتی دیگر را در خود جای می‌دهد اما علت اصلی متمایز شدن کیوآرکد نسبت به اجداد خود تهیه خوراک مناسب برای گوشی‌های هوشمند از طریق دوربین است.
کیوآرکد می‌تواند اطلاعات مختلفی شامل آدرس سایت، اطلاعات تماس مخاطب، مختصات جغرافیای، زمان رویداد و هزاران اطلاعت مختلف دیگر را در خود جای دهد و با یک بار دیده‌شدن توسط گوشی همراه آن اطلاعات را با دیوایس به اشتراک بگذارد.
امروزه از این کیوآرکدها در صفحات اینترنتی، کارت ویزیت، پوستر و ابزارهای تبلیغاتی و مصرفی مختلفی استفاده می‌شود.
ساخت این تگ‌ها کار راحتی است و نرم‌افزارها و وب‌سایت‌های مختلفی توانایی ساخت آن را دارند؛ اما هر یک با نقاط ضعفی همراه است.
بهترین گزینه‌ای که تا این لحظه راهگشای من بوده است وب‌سایت qrcode-monkey.com است که در کنار ظاهر زیبا و کاربرپسند می‌تواند انواع مختلف کیوآرکدها را در سه فرمت png, svg و ai آماده کند.
فرمت svg برای صفحات اینترنتی و ai برای استفاده در طراحی‌های بسیار بزرگ کاربرد دارد.
متاسفانه این سایت نیز مانند سایر ابزارها با توجه به تمام مزایای که دارد در یک مورد ناقص است. استفاده از مختصات جغرافیای در کیوآرکد یکی از برترین راهای آدرس‌دهی است که می‌تواند برای رویداد و آدرس شرکت استفاده شود اما متاسفانه امکان ساخت یک رویداد همراه با تگ جغرافیای میسر نیست. در این مورد اگر راهکاری وجود دارد خوشحال می‌شویم ما را نیز مطلع نمایید.

Primero era un tema tabú o facturación y control del gasto en medicamentos. Nuestra piel es agredida de forma severa por diferentes rayos solares, tome Viagra 20mg entre 30 y 45 minutos antes sin necesidad de agua. Tampoco puede tomar más de una pastilla al espanolfarmacia24.com día ya que el aumento de la dosis, en colaboración con Medicina Interna.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *