دغدغه‌های روزمره و سرعت زندگی باعث شده است بسیاری از جلسات مهم کاری را سر میز ناهار یا شام برگزار کنیم و این گزینه در کنار ویژگی‌های مثبتی که حاکی از اعتماد و آشناییت نسبی طرفین است و در نتیجه حصول به نتیجه مطلوب را ممکن‌تر می‌کند؛  نیازمند رعایت اصولی است که معمولا بدان توجهی نمی‌شود. فراگیری این اصول تشریفات رسمی و بین‌المللی یکی از برترین راه‌های ایجاد وجه تمایز مثبت و تاثیرگذار بر روند مذاکرات است.

از این رو دبیرخانه مسابقه سخنرانی سخن‌سواران  با همکاری گروه فیدیلیو‌ در یکی از برترین رستوران‌های تهران و با حضور استاد بیدار مغز، برترین مدرس تشریفات و یکی از شاخصترین سخنرانان و داوران مسابقه سخنرانی سخن‌سواران ایران میزبان شما است تا در کنار آموزش اصول تشریفاتی صرف شام کاری مهارت‌های ارتباطی خود را نیز ارتقا دهید.

در این برنامه ۴ ساعته:

با اصول تشریفات و مناسبات صرف غذا آشنا می‌شویم.

نکاتی درباره ایجاد ارتباط عمومی قوی  یاد خواهیم گرفت.

از نحوه صحیح و اصولی میزبانی در رستوران آگاهی پیدا می‌کنیم.

با یک ست منوی جذاب (پیش غذا، غذای اصلی، دسر) در کنار هم شام میل می‌کنیم.

و همچنین در بخشی از این دوره آموزشی- فرهنگی اقدام به ایراد سخنرانی های سر میزی (tablestory) خواهیم کرد. بی‌انداره منتظر شنیدن خاطرات شما هستیم و می‌توانید بهترین پیشنهادات را برای ارتقای بیان خود پذیرا باشید.

پیشنهاد می‌شود پیش از حضور در این برنامه با مطالعه مقالات شام کاری و لباس رسمی با آگاهی از نکات ابتدایی در این برنامه شرکت نمایید.

Überdies hat Kamagra einen Minzgeschmack und die Wirkung hält im Durchschnitt 17 Stunden an, der hersteller braucht nicht viel geld für die werbung. Das Mittel hilft bei potenzsteigerung-viagra.com Erektionsstörungen und den angebrochenen Rest kann man sicher im Kühlschrank aufbewahren.

با توجه به ساختار این برنامه ظرفیت فوق العاده محدود آن (۲۰ نفر) علاقه‌مندان جهت شرکت در این دوره می‌توانند از هم‌اکنون  ثبت‌نام نمایند. هزینه  شرکت در این شب نشینی که  یک‌شنبه ۱۹ مرداد از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۳:۳۰ در رستوران پاپاراتزی  برگزار می شود ۱۰۰ هزار تومان (همراه با پذیرایی شام و دسر) است که علاقه‌مندان  در صورت تمایل درخواست خود را برای شرکت در این برنامه با ذکر نام و شماره موبایل به ایمیل club@fidilio.com ارسال نمایید و یا در ساعت کاری با شماره تلفن ۸۸۵۴۷۴۳۴ تماس حاصل فرمائید.

قابل ذکر است افرادی که پیشتر در هر یک از برنامه‌های مسابقه سخن‌سواران شرکت کرده‌اند می توانند با ۲۰% تخفیف در این برنامه شرکت کنند.

است که علاقه‌مندان  در صورت تمایل درخواست خود را برای شرکت در این برنامه با ذکر نام و شماره موبایل به ایمیل club@fidilio.com ارسال نمایید و یا در ساعت کاری با شماره تلفن ۸۸۵۴۷۴۳۴ تماس حاصل فرمائید.

2 comments on “جلسه شام کاری | ۱۹ مرداد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *