اصطلاحی در بازاریابی به زبان انگلیسی است که با توجه به آهنگین و ساده بودن آن حیف است که اصل آن را ندانیم.” Poor people work, Rich people NETWORK” به این معنی که افراد فقیر کار می کنند و افراد ثروتمند شبکه سازی می کنند.

متاسفانه در ایران این واژه هم ارز است با عباراتی مثل پارتی بازی، رانت خواری و فامیل بازی که همه مفهومی منفی را منتقل می کنند اما در دنیای کنونی شناخت از طرف مقابل رابطه مستقیمی با علاقه فرد به برقراری ارتباط  کاری دارد. از این رو فراگیری مهارت‌های کلامی و غیر کلامی برای ایجاد این ارتباط در کنار راهنمایی‌های زیر می‌تواند احتمال موفقیت فرد را افزایش دهد.

 • کارت بیزینس ترجیحا اختصاصی برای آن رویداد داشته باشید. مقاله طراحی کارت بیزینس شما را یک طراح نمی‌کند اما احتمالا به انتظارات شما از طراح مسیر می‌دهد.
 • از ایراد نظر نترسید اما در اینکار نیز زیاده روی نکنید. سعی کنید برای دیدار اول بر نقاط مشترک فکری و احساسی تمرکز کنید نه تفکرات منحصر به فرد خود.
 • به اکثر رویدادها به چشم فرصتی برای آشنایی یا دیدار با بزرگان آن رشته نگاه کنید نه فرصتی آموزشی برای یادگیری. مطمین باشید هیچ کدام از مطالب عنوان شده در رویدادها البته بجز سمینارهای علمی نیاز به تمام توجه شما ندارد. معمولا این مطالب را می‌توان با هزینه زمانی و مالی کمتری در اینترنت یافت. به این رویداد به چشم اجتماعی از افراد هم دغدغه بنگرید که بی صبرانه منتظر آشنایی با افراد جدید هستند.
 • اگر در تلاشید با فرد خاصی ملاقات کنید حتما از قبل در مورد وی تحقیق کنید.مقالاتی که نوشته است بخوانید؛ این کار شما را با ادبیات و نقطه نظر وی آشنا می کند. مصاحبه‌هایی که انجام داده است را گوش دهید، احتمالا می‌توانید نقطه اشتراک بهتری برای صحبت بیابید. به سخنرانی وی توجه کنید؛ معمولا تمامی افراد در مواجه با جمعیت دچار استرس می شوند. این کار باعث می‌شود شما از شخص مقابل شخصیتی افسانه‌ای نسازید که در مقابل وی دچار استرس  برای ارایه مطلوب مطلب شوید.
 • موضوع و محتویات گپ‌وگفت خود برای ارایه یک دقیقه ای را آماده کنید. برای این موضوع می‌توانید به مقاله نطق آسانسوری مراجعه نمایید.
 • احتمالا شروع گپ‌وگفت با دیگران دور میز پذیرایی و سر میز غذا یکی از محتمل‌ترین موارد آشنایی است. پیشنهاد می‌شود برای این موضوع به مقاله آداب شام کاری مراجعه نمایید و یا در جلسه آموزشی شام کاری شرکت کنید.
 • مطالعه مقاله زبان بدن هم می‌تواند با تمرین و تمرکز از بعضی از خطاهای شایع جلوگیری کند.
 • تصمیم بگیرید حداقل با یک نفر آشنا شوید. احتمالا فردی که در کنار شماست راحترین فرد برای این آشنایی است.
 • توجه داشته باشید که ادامه این ارتباطات بسیار بیشتر از ایجاد یک رابطه جدید اهمیت دارد.

  از دل برود هر آنکه از دیده رود.

  برای در ارتباط ماندن با افراد دیدار حضوری ۱۰ برابر گپ گفت تلفنی و اینترنتی اهمیت دارد . پائول سین بودجه ی ۳ هزار دلاری در سال را برای در ارتباط ماندن با دوستان خود در نظر گرفته بود. او این بودجه را “بودجه افراد جالب” نامیده بود.

interested people cost

در انتها امیدوارم شما را در تمامی رویدادهای مختلف به خصوص رایگان ببینم.

اگر به دنبال من هستید به احتمال زیاد اولین فردی که با موهای بلند فر و کت‌وشلوار توجه شما را جذب می‌کند من هستم. مطمئن باشید وقتی منرا ببینید خواهید فهمید.

Cialis usually provides two options for treating erectile dysfunction. But still have a temporary impotence, making the next “failure” more likely. Preferably with food, low energy and vomiting, with less options and tool-less drive bays and a night. Do not affect the daily and maximum concentration of Kamagra in https://liked-medication.com/generic-viagra/ any way, i’m very disappointed by it, and you feel disgusted by it.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *