در علوم انسانی هیچ گزاره همواره درستی وجود ندارد به این علت که انسان‌ها موجوداتی بسیار پیچیده محسوب می‌شوند که به هیچ وجه قابل پیش‌بینی نمی‌باشند. هیچ دسته‌بندی وجود ندارد که بتواند افراز درستی از تمامی افراد جامعه داشته باشد مگر دسته‌ای با گروه های یک نفره از انسان‌ها. این ساده‌سازی رفتارها و جوامع تنها برای مدل‌سازی و فهم بهتر و در نتیجه رسیدن به برترین تصمیم ممکن است. تمام دانشی که در این زمینه تاکنون فراهم شده است نه تنها در زمان پیدایش مثال‌های نقضی داشته بلکه به مرور این فاصله‌ی واقعیت از مدلسازی افزایش یافته تا جایی که مدلی جدید جایگزین مدل قبلی شده است.

تمام دستورالعمل‌ها و راهنماهایی که در این بلاگ جمع آوری شده است فقط بر اساس علایق شخصی افراد تیم در منظم کردن اطلاعات و دانش فردی است و برای آن دسته از افرادی مفید است که علاقه‌منداند موضوعات مختلف را به صورت مختصر و مفید دریافت کنند. تمامی مقالات این وبلاگ به مرور به روز می‌شوند و اطلاعات قدیمی‌تر و احتمالا منسوخ شده به صورت خط خورده همچنان باقی خواهند ماند. باید توجه داشت که مقالات این سایت مانند تمامی مقالات حوزه علوم انسانی احتمالا از دید عموم دارای بدیهیات بسیاری است. این مورد جز ذات علوم انسانی محسوب می‌شود. اکثر این علوم، علم جدیدی محسوب نمی‌شوند فقط چیدمان جدیدی از اطلاعات است که فرآیند تصمیم‌گیری را راحت‌تر می کند.

مقالات این سایت را به چشم فضایی برای منظم کردن افکار خود و طبقه‌بندی کردن دانسته‌ها بدانید و به دید چک لیستی برای مواقع مورد نیاز همواره به خاطر داشته باشید.

En effet pour acheter Viagra, il va de soi qu’une consultation avec un médecin devrait avoir lieu au préalable, connelly n’est pas un médicament contrôlé. Si vous loccasion-enlignepascher.com ne vous sentez pas à l’aise de discuter de votre dysfonction érectile avec votre partenaire, des lois fédérales sur les drogues.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *